Rituální svíčka Menarché

Nový produkt

Sójová svíčka s dřevěným knotem s křišťálem, drtí granátu a růží.

 

Rituální svíčka Menarché byla vytvořena se záměrem uctění nejen první menstruace, ale posvátnosti měsíčního cyklu ženy jako takového.

Více informací

Skladem 7 ks

390,00 Kč

Více informací

První menstruace (menarché) je významný okamžik, kdy se z dívky stává mladá žena. Vědomé prožití této chvíle je stěžejní pro formování vztahu k měnícímu se tělu, k menstruaci a ženství. Menarché lze však prožít i zpětně v jakémkoliv věku a „přepsat“ tak nebo poprvé prožít přijetí a oslavu první menstruace podle potřeb vaší duše.

 

Křišťál je univerzální kámen známý především pro své léčivé, harmonizující a ochranné vlastnosti. Posiluje tok energie a uvádí tělo do rovnováhy. Pozitivně působí na psychiku a zlepšuje kvalitu spánku.Má očistnou a léčivou energii. 

 

Granát udržuje organismus v rovnováze a dodává klid. Přináší sebedůvěru a odvahu, pročišťuje čakry, otvírá srdce, pomáhá překonávat tabu. Jeho červená barva symbolizuje menstruační krev.

 

Kameny doplňují poupata a lístky růže.       

 

Sójový vosk narozdíl od běžného parafínu neobsahuje pesticidy, herbicidy nebo ropné příměsi a při hoření tak nevylučuje žádné škodliviny. Vydrží hořet až o 50 % déle než klasické svíčky. Dřevěný knot po zapálení příjemně praská.

 

Po vypálení vosku vám zůstane křišťál, který můžete umístit na svůj domácí oltář, vložit ho do karafy s vodou k jejímu navibrování, vyrobit z něho šperk nebo využít, jakkoli budete potřebovat.